Sat. Jun 25th, 2022
Xiaomi Mi Pro Laptop Özellikleri 2021

Xiaomi Mi Pro Laptop Özellikleri 2021


Dev markalardan biri olan ve en son çıkardığı ürünlerle kendisine yeniden fanatik bırakan Xiaomi, Xiaomi laptop pro ile modern laptopu kullanıcılarla bir araya getiriyor. Harika olan tasarımı ve birbirinden değişik özellikleri bulunan bu laptop, diğer bütün laptoplardan farklı birçok hususiyet barındırıyor. Alüminyum kasası olan ve iki farklı rengi bulunan dizüstü bilgisayarın ekranı 600 nit parlaklığa haiz. Görünüşü, ince laptop severlerin alaka alanına girecek kadar modern ve ince çerçevelerden oluşuyor. İşlemci olarak Intel Core kullanılarak oluşturulan laptobun klavyesi ise arkadan aydınlatmaya sahip. İki boyutlu monitörü bulunan laptop, parmak iziyle okuma özelliğine de sahip. Ayrıca ürün, Intel Evo sertifikalı.


Xiaomi Mi Pro ve Detayları


Microsoft Windows 10 işletim sistemine sahip olan Xiaomi Mi Pro, kullanıcısına sorunsuz ve ustalaşmış bir edinim sunar. Anılarını saklamayı seven ve her zaman daha çok depolama kapasitesi isteyenler için 256 GB depolama alanına sahip laptopta, 1.0 MP ön kamerası mevcut. 2 GB grafik kapasitesine haiz ve hem de grafik türü olarak da grafik kartı kullanılmış. Güçlü bir HDMI çıkışı, Xiaomi Mi pro laptop özellikleri içinde yer ediniyor. Xiaomi markasına ilişik olan ve üretilen modeller arasında en iyisi olarak görülen bu modele verilen sertifikalardan birisi de mavi ışık sertifikası. Hızlı bir şekilde şarj olabilen modelin 100 W şarj özelliği de bulunuyor.


Xiaomi Mi Notebook Pro Fiyat


Marka tarafından üretilen ürünlerin içinde en oldukca tercih edilen Xiaomi mi notebook pro fiyat, kullanıcıların en oldukça merak ettiği mevzular arasında yer alıyor. İ5 işlemciye sahip olan modelin fiyatı, 800 dolar olarak belirlenmişken, i7 işlemcili olan model ise 1075 dolar olarak muamele görüyor. Xiaomi laptop Türkiye fiyatıyla 6.900 TL ile 7.000 TL içinde değişiyor. Oyun oynamanın ve video izlemenin fazlaca bereketli olmasını elde eden bu laptopta kullanılan işlemciler ise Tiger Lake tabanlı. İleride daha değişik işlemcinin de piyasaya sürüleceğini aktaran Xiaomi markası, ürünleri yurt dışında da oldukça fazla satılan teknoloji markaları arasına girmiş durumda.

Privacy Policy

By Admin

One thought on “Xiaomi Mi Pro Laptop Özellikleri 2021”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *