Sun. Jun 26th, 2022
Telefon Üzerinden PUBG Mobile Canlı Yayını Nasıl Yapılır?

Telefon Üzerinden PUBG Mobile Canlı Yayını Nasıl Yapılır?

PUBG mobile canlı Son zamanların en gözde oyunları içinde olan PUBG mobile canlı gösterim yapılır? Sorusuna bu makalemizde yanıtlıyoruz. Popüler oyunların başlangıcında gelen PUBG oyunu sadece bilgisayarda değil, telefon üzerinden de oynanıyor. PUBG oyununu mobil telefonlarda canlı gösterim yaparak oynamak mümkündür. PUBG oyunu mobil cihazlar başta olmak suretiyle bilgisayardan oynanması konsolcuların meraklanmasına sebep oldu. En önemlisi de canlı gösterim yapılarak oynanabilmesi oyun severleri PUBG oyununa yöneltiyor.

PUBG Mobile Canlı Yayın Açılması Mümkün mü?

Online oynanan oyunlar son dönemde oldukca popülerlik seviyesini artırdı. PUBG mobile canlı gösterim açma seçeneğinin bulunması oyuna olan talebin artmasını sağlıyor. Telefon PUBG oyunu oynanarak canlı gösterim açmak için değişik uygulamalar bulunuyor. En fazlaca tercih edilen tatbik içinde ‘’Streamlabs’’ bulunduğunu söylemek mümkündür. Streamlabs uygulaması Youtube ve Twich üzerinden canlı gösterim meydana getirmeye olanak sağlıyor.
İOS ve Android sistem için ideal bir uygulamadır. Streamlabs uygulaması sayesinde kullanıcı istediği bölümde ve istediği noktada canlı yayın açabiliyor. Uygulama süresiz bant genişliğini taşıyor. Bu sayede yüksek kalitede bir akış sağlanıyor.

Streamlabs Uygulaması Nasıl İndirilir?

Android yada İOS sistemine cep telefonunuzun indirme alanından indirmek mümkündür. Streamlabs uygulaması aygıt indirdikten sonrasında kısa müddette içinde telefon ana ekranına uyarı gelerek, sizin izninizin olmasını istiyor. Onay vermeniz dahilinde kurulan program etken hale geliyor. Streamlabs uygulamasını kullanmaya başladığınızda sadece PUBG oyununda değil sosyal medyada da canlı yayın yapabiliyorsunuz.

Planlı Mobil Canlı Yayın Başlatmanın Yapılışı

Bilgisayar, cep telefonu ve tablet üstünden oynanan PUBG oyununda canlı gösterim başlatma sıralamasını şöyle yapabiliriz.
Cihazın YouTube uygulamasını açıyoruz
Canlı yayına başlat simgesine tıklıyoruz
Takvime dokunarak, tercihinize gore canlı yayını seçiyoruz
Sil seçeneğine tıklamanız niteliğinde planlanmış canlı yayını silmeniz mümkündür
Canlı yayın başlata tıklayarak oyun akışını izleyicilere sunuyorsunuz
PUBG mobile canlı yayın YouTube üzerinden canlı gösterim yapılarak son zamanları oldukça popüler bir durum kazandı. YouTube kanal sahipleri bunu hem eğlenceye bununla beraber ticarete dökmesi hasılat sağlama yönünden oyun severleri PUBG oyununa yönelmesini sağladı.

Türkiye’de Üretilecek Xiaomi Redmi 9C Hakkında

Xiaomi Mi Pro Laptop Özellikleri 2021

By Admin

One thought on “Telefon Üzerinden PUBG Mobile Canlı Yayını Nasıl Yapılır?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *