Fri. Jun 24th, 2022
Hakan Altun Yaşasın Aşk Yaşaın Arabesk 2022

Hakan Altun Yaşasın Aşk Yaşaın Arabesk 2022

Sahnesinde ağırladığı sanatçılarla, eşsiz lezzetleri ve boğaz manzarasıyla yılın popüler mekanları arasına giren Jolly Joker Private, arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun’u ağırladı.

Sahnesinde ağırladığı sanatçılarla, benzeri olmayan lezzetleri ve boğaz manzarasıyla senenin popüler mekanları arasına giren Jolly Joker Private, arabesk müziğin kuvvetli sesi Hakan Altun’u ağırladı.

 

Jolly Joker Private’da ikinci kere sahne alan ve yine günler öncesinde biletleri tükenen Hakan Altun konserinde sanatçı bundan bu şekilde sloganımız “Yaşasın Aşk Yaşasın Arabesk” diyerek misafirlerine arabesk müziği ziyafeti yaşattı. Sanatçı kendine ilişik hit şarkıları dışında söylemekten keyif alınmış olduğu şarkılarını da seslendirerek konuklarına Jolly Joker Private’da unutulmaz bir gece yaşattı. Altun’u dinlemeye gelenler içinde oyuncu Kubilay Aka şeklinde isimler de yer aldı.

 

CVK Park Bosphorus Hotel’in teras katında yer edinen Türkiye’nin en büyük konser mekanı zinciri Jolly Joker’in yeni konsepti Jolly Joker Private, dünya mutfağından elit lezzetleri ve hususi ambiyansıyla lezzet ve canlı müziği bir arada sunmaya devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Uber Türkiye- 2021 Yılına Genel Bakış

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *